Team

Posted on

Team

Team 

 

Jacob de Graefflaan

Directie

Femke Privé (maandag, woensdag en vrijdag)
F.Prive@amgschmidtschool.nl

Kelly Carmona Palma (dinsdag en donderdag)
k.carmonapalma@amgschmidtschool.nl

Groep 1/2 A

Informatie volgt nog

Groep 1/2 B

Barbara Soethout
B.Soethout@amgschmidtschool.nl 

Groep 1/2 C

Annemarie Best
A.Best@amgschmidtschool.nl

Groep 1/2 D

Romy Roeleveld 
R.Roeleveld@amgschmidtschool.nl

Groep 1/2 E

Marjolein Heye (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
M.Heye@amgschmidtschool.nl

Karin Coenen (woensdag)
K.Coenen@amgschmidtschool.nl

Groep 1/2 F

Debbie Bax (maandag en dinsdag)
D.Bax@amgschmidtschool.nl

Tsipora Francl (woensdag, donderdag en vrijdag)
T.Francl@amgschmidtschool.nl

Groep 3 A

Christa Siepe (maandag, dinsdag en woensdag)
C.Siepe@amgschmidtschool.nl

Ellen de Boer (donderdag en vrijdag)
E.deBoer@amgschmidtschool.nl

Groep 3 B

Ellen de Boer (dinsdag)
E.deBoer@amgschmidtschool.nl

Annick Slegtenhorst (maandag, woensdag, donderdag en vrijdag)
A.Slegtenhorst@amgschmidtschool.nl

Groep 4 A

Annemieke Janssen (woensdag, donderdag en vrijdag)
A.Janssen@amgschmidtschool.nl

Stephanie Kervezee (maandag en dinsdag)
S.Kervezee@amgschmidtschool.nl

Groep 4 B

Sanne Smakman
s.smakman@amgschmidtschool.nl 

Groep 5 A

Daniëlle Schouten (maandag en dinsdag)
d.schouten@amgschmidtschool.nl

Emma de Bruin (woensdag, donderdag en vrijdag)
e.debruin@amgschmidtschool.nl

Groep 5 B

Karin Merckens
K.Merckens@amgschmidtschool.nl

Groep 6 

Karin Baptiste (donderdag en vrijdag)
k.Baptiste@amgschmidtschool.nl

Bonnie Evers (maandag, dinsdag en woensdag)
B.Evers@amgschmidtschool.nl

Groep 7

Pascal van Vliet
P.vanVliet@amgschmidtschool.nl

Groep 8 

Olga Verlee (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
O.Verlee@amgschmidtschool.nl

Karin Baptiste (donderdag en vrijdag)
k.Baptiste@amgschmidtschool.nl

Gym

Gijs van der Stel (maandag, woensdag en  donderdag)
G.vanderStel@amgschmidtschool.nl

Piene de Smet (dinsdag)
P.deSmet@amgschmidtschool.nl

Onderwijsassistenten 

Anne Nieland
A.Nieland@amgschmidtschool.nl

Romy Roeleveld
R.Roeleveld@amgschmidtschool.nl

Sara Verhoeve
S.Verhoeve@amgschmidtschool.nl

Team

 

Van Hoornbeekstraat

Directie

Femke Privé (dinsdag en donderdag)
F.Prive@amgschmidtschool.nl

Kelly Carmona Palma (maandag en woensdag)
k.carmonapalma@amgschmidtschool.nl

Groep 1/2 Geel

Brenda Sterk
B.Sterk@amgschmidtschool.nl 

Groep 1/2 Rood

Christiane van Duijvenvoorde (maandag, dinsdag en woensdag)
C.vanDuijvenvoorde@amgschmidtschool.nl

Mariëlle Bruin (donderdag en vrijdag)
m.bruin@amgschmidtschool.nl

Groep 1/2 Blauw

Kim van den Boogert (maandag, dinsdag en woensdag)
K.vandenBoogert@amgschmidtschool.nl

Hieke Withaar (donderdag en vrijdag)
H.Withaar@amgschmidtschool.nl

Groep 3

Monique van Eck
M.vanEck@amgschmidtschool.nl

Groep 4 

Emma Merbis

Groep 5 

Lisette van den Broek (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
L.vandenBroek@amgschmidtschool.nl

Iris Wieser (woensdag)
I.Wieser@amgschmidtschool.nl

Groep 6 

Sazia Rasheed
S.Rasheed@amgschmidtschool.nl

Groep 7

Bastiaan Korving (maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)
B.Korving@amgschmidtschool.nl

Groep 8 

Manouk Maarseveen
M.Maarseveen@amgschmidtschool.nl

Gym

Gijs van der Stel (dinsdag)
G.vanderStel@amgschmidtschool.nl

Piene de Smet (vrijdag)
P.deSmet@amgschmidtschool.nl

Onderwijsassistenten 

Anne Nieland
A.Nieland@amgschmidtschool.nl

Romy Roeleveld
R.Roeleveld@amgschmidtschool.nl

Sara Verhoeve
S.Verhoeve@amgschmidtschool.nl

Personeel

Conciërges

Younas Bojada
Y.Bojada@amgschmidtschool.nl

Janny Teeuwisse
J.Teeuwisse@amgschmidtschool.nl

Financiële administratie

Vanessa de Rijck
V.deRijck@amgschmidtschool.nl

Leerlingsadministratie

Janny Teeuwisse
J.Teeuwisse@amgschmidtschool.nl

Intern Begeleiders

Inke Wentink (groep 1-2)
I.Wentink@amgschmidtschool.nl

Liselore Holt (groep 3-5)
L.Holt@amgschmidtschool.nl

Agnes Verduin (groep 6-8)
A.Verduin@amgschmidtschool.nl

Patricia de Steur
Author