Team

Posted on

Team

Team JdG

leerkrachten

Na de Kerstvakantie starten we zeer waarschijnlijk met onze instroomgroep, u kunt zich hier vast voor aanmelden.
info@amgschmidtschool.nl

Veronique Barkhuijsen (ma, di, woe om de week, vrij)
V.Barkhuijsen@amgschmidtschool.nl

Romy Roeleveld (woe om de week, do)
R.Roeleveld@amgschmidtschool.nl

Marjolein Heye (ma, di, do, vrij)
M.Heye@amgschmidtschool.nl

Karin Coenen (woe)
K.Coenen@amgschmidtschool.nl

 

Debbie Bax (ma, di)
D.Bax@amgschmidtschool.nl

Tsipora Francl (woe, do, vrij)
T.Francl@amgschmidtschool.nl

Christa Siepe (ma, di, woe)
C.Siepe@amgschmidtschool.nl

Ellen de Boer (do, vrij)
E.deBoer@amgschmidtschool.nl

Ellen de Boer (di)
E.deBoer@amgschmidtschool.nl

Annick Slegtenhorst (ma, woe, do, vrij)
A.Slegtenhorst@amgschmidtschool.nl

Annemieke Janssen (woe, do, vrij)
A.Janssen@amgschmidtschool.nl

Stephanie Kervezee (ma, di)
S.Kervezee@amgschmidtschool.nl

Daniëlle Schouten (ma, di)
d.schouten@amgschmidtschool.nl

Emma de Bruin (woe, do, vrij)
e.debruin@amgschmidtschool.nl

Karin Baptiste (do, vrij)
k.Baptiste@amgschmidtschool.nl

Bonnie Evers (ma, di, woe)
B.Evers@amgschmidtschool.nl

Olga Verlee (ma, di, do, vrij)
O.Verlee@amgschmidtschool.nl

Karin Baptiste (do, vrij)
k.Baptiste@amgschmidtschool.nl

Gijs van der Stel (ma, di, woe, do)
G.vanderStel@amgschmidtschool.nl

Piene de Smet (di = kleuters, vrij = VHb)
p.desmet@amgschmidtschool.nl

team vhb

leerkrachten

Christiane van Duijvenvoorde (ma, di, woe)
C.vanDuijvenvoorde@amgschmidtschool.nl

Mariëlle Bruin (do, vrij)
m.bruin@amgschmidtschool.nl

Kim van den Boogert (ma, di, woe)
K.vandenBoogert@amgschmidtschool.nl

Hieke Withaar (do, vrj)
H.Withaar@amgschmidtschool.nl

Monique Zwaanswijk (ma, di, woe)
M.Zwaanswijk@amgschmidtschool.nl

Madelon de Wit (do, vrij)
M.dewit@amgschmidtschool.nl

Lisette van den Broek (ma, di, do, vrij)
L.vandenBroek@amgschmidtschool.nl

Iris Wieser
i.wieser@amgschmidtschool.nl

Bastiaan Korving (ma, di, woe, vrij)
B.Korving@amgschmidtschool.nl

 

Gijs van der Stel
G.vanderStel@amgschmidtschool.nl

Piene de Smet (di = kleuters, vrij = VHb)
p.desmet@amgschmidtschool.nl

Patricia de Steur
Author