Team

Posted on

Team

Team 

 

Directie

Femke Privé 
F.Prive@amgschmidtschool.nl

Kelly Carmona Palma
K.carmonapalma@amgschmidtschool.nl

Willem Beukelszoonplein

Abeltje 

Annemarie Best
A.Best@amgschmidtschool.nl

Jip 

Kamla Lachman 
K.lachman@amgschmidtschool.nl

Pluk

Marjolein Heye (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
M.Heye@amgschmidtschool.nl

Janneke

Romy Roeleveld (maandag en dinsdag)
R.roeleveld@amgschmidtschool.nl

Debbie Bax (woensdag, donderdag en vrijdag)
D.Bax@amgschmidtschool.nl

Gaffelstraat 

Groep 3 A

Ellen de Boer (maandag, dinsdag, woensdag en donderdag)
E.deBoer@amgschmidtschool.nl

Stephanie Kervezee (vrijdag)
S.kervezee@amgschmidtschool.nl

Groep 3 B

Christa Siepe (maandag, dinsdag, woensdag en donderdag)
C.Siepe@amgschmidtschool.nl

Lotte Witty ( vrijdag)
L.witty@amgschmidtschool.nl

Groep 4 A

Lotte Witty ( maandag en dinsdag)
L.witty@amgschmidtschool.nl

Pierre Wilders (woensdag, donderdag en vrijdag)
P.wilders@amgschmidtschool.nl

Groep 4 B

Bob Kroon(maandag en dinsdag)
B.Kroon@amgschmidtschool.nl

Annemieke Janssen (woensdag, donderdag en vrijdag)
A.Janssen@amgschmidtschool.nl

Groep 5 

Daniëlle van der Steen (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
d.vandersteen@amgschmidtschool.nl

Iris Wieser(woensdag)
I.wieser@amgschmidtschool.nl

Chris Theos 
C.theos@amgschmidtschool.nl

Groep 6 a 

Sacha Uijlen

S.Uijlen@amgschmidtschool.nl

Groep 6 b 

Maureen Berkhout

M.Berkhout@amgschmidtschool.nl

Groep 7 a

Serge de Lucia ( maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)s.delucia@amgschmidtschool.nl

Jiska Rietveld
(woensdag)
j.rietveld@amgschmidtschool.nl

Groep 7 b

Pascal van Vliet ( maandag, dinsdag, woensdag, donderdag)
P.vanVliet@amgschmidtschool.nl

Groep 8 

Olga Verlee
O.Verlee@amgschmidtschool.nl

Gym

Gijs van der Stel (maandag, woensdag en  donderdag)
G.vanderStel@amgschmidtschool.nl

Silvana van Soelen 
S.vansoelen@amgschmidtschool.nl

Onderwijsassistenten 

Anne Nieland
A.Nieland@amgschmidtschool.nl

Marieke Scholten
M.scholten@amgschmidtschool.nl

Team

 

Van Hoornbeekstraat

Directie

Femke Privé
F.Prive@amgschmidtschool.nl

Kelly Carmona Palma 
K.carmonapalma@amgschmidtschool.nl

Floddertje

Mariëlle Bruin (maandag, donderdag en vrijdag)

M.bruin@amgschmidtschool.nl 

Anne Nieland
A.Nieland@amgschmidtschool.nl

Ibbeltje

Christiane van Duijvenvoorde (maandag, dinsdag en woensdag)
C.vanDuijvenvoorde@amgschmidtschool.nl

Nienke Konings (donderdag, vrijdag)
N.konings@amgschmidtschool.nl

Aagje 

Merel van Delft (woensdag, donderdag en vrijdag)
M.vandelft@amgschmidtschool.nl

Groep 3

Monique van Eck
M.vanEck@amgschmidtschool.nl

Hieke Withaar
H.withaar@amgschmidtschool.nl

Groep 4 

Emma de Bruin (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)
E.debruin@amgschmidtschool.nl

Gijs van Schaik (woensdag)
G.vanschaik@amgschmidtschool.nl

Groep 5 

Lisette van den Broek (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
L.vandenBroek@amgschmidtschool.nl

Kim van den Boogert (woensdag)
K.vandenboogert@amgschmidtschool.nl

Groep 6 

Joost Rietbergen
R.rietbergen@amgschmidtschool.nl

Groep 7

Pierre Wilders (maandag en dinsdag) 
P.wilders@amgschmidtschool.nl

Robert Toet (woensdag, donderdag en vrijdag) 
R.toet@amgschmidtschool.nl

Groep 8 

Karin Merckens 
K.Merckens@amgschmidtschool.nl

Gym

Gijs van der Stel (dinsdag en vrijdag)
G.vanderStel@amgschmidtschool.nl

Silvana van Soelen
S.vansoelen@amgschmidtschool.nl

Onderwijsassistenten 

Anne Nieland
A.Nieland@amgschmidtschool.nl

Marieke Scholten
M.scholten@amgschmidtschool.nl

Personeel

Conciërges

Younas Bojada
Y.Bojada@amgschmidtschool.nl

Janny Teeuwisse
J.Teeuwisse@amgschmidtschool.nl

Financiële administratie

Vanessa de Rijck
V.deRijck@amgschmidtschool.nl

Leerlingsadministratie

Janny Teeuwisse
J.Teeuwisse@amgschmidtschool.nl

Intern Begeleiders

Inke Wentink (groep 1-2)
I.Wentink@amgschmidtschool.nl

Kim van den Boogert  (groep 3-5)
K.vandenBoogert@amgschmidtschool.nl

Agnes Verduin (groep 6-8)
A.Verduin@amgschmidtschool.nl

Patricia de Steur
Author

One thought on “Team

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.